חדשות
לדבר עם בנקים זו המומחיות שלנו

גיוסי אשראי ובנייה נכונה של האובליגו העסקי

הבנק הוא ספק מרכזי של העסק שלך, ובמקרים רבים משפיע יותר מיתר הספקים שלך. ניתן להגיע להישגים טובים הרבה יותר בהתנהלות יומיומית מול הבנקים הן בהיקפי האשראי והן בעלויות האובליגו. צריך רק לדעת לדבר בשפה של הבנקאי שלך תן למומחים של אורים פיננסים לעשות זאת עבורך.

חיסכון בעלויות והצלחה מובטחת!!!!

סדנא לניהול כספים לעסק הקטן

התפתחות רשת האינטרנט ומערכות המידע הביאו למהפכה בכלכלה העולמית וליצירת עולם עסקים דינאמי, המשתנה במהירות. היווצרות "הכפר הגלובאלי", שישראל היא חלק בלתי נפרד ממנו, יצרה אווירת עסקים גלובאלית הבאה לידי ביטוי בכל תחומי הפעילות במשק הישראלי. זירה עסקית דינאמית זו מזמנת אמנם שפע של הזדמנויות עסקיות חדשות, אך יחד עם זאת מחייבת את מנהל העסק להחזיק בכישורים ומיומנויות לזיהוי הקשיים והאתגרים בדרך למימוש הפוטנציאל הגלום בהן.

השינויים התכופים במגמות ההתפתחות של תעשיות שונות, במקביל לתחרותיות הגוברת בתחומי הפעילות השונים, גרמו לשחיקת הרווחיות בענפי משק רבים. עסקים קטנים ובינוניים רבים, שנשענו בעבר על יכולת מוכחת מובהקת אחת, כגון איכות המוצר או השירות, מגלים כעת שתכונה זו - חשובה ככל שתהיה - אין בה די כדי לשמור על חוג הלקוחות ולייצר צמיחה בת קיימא. רמת הכישורים הנדרשת כיום ממנהל בעולם העסקים הגלובאלי גבוהה לאין שיעור מזו שנדרשה בעבר הלא רחוק. המנהל המודרני נדרש ליכולת תגובה מהירה, ליכולת זיהוי של השינויים המהירים וליכולת לתת להם מענה הולם ומתאים.

עם זאת,עסקים רבים שורדים ואף מייצרים רווחים נאים לבעליהם בזכות הקפדה על מערכות השיווק, הכספים, המידע וטיפוח המשאב האנושי. קורס עדכני במנהל עסקים יאפשר למנהל העסק, החברה או הארגון להתמודד באופן מיטבי עם השינויים המהירים בתחומי השיווק הכלכלה וההון.

מטרות הקורס:

  • להקנות כלים ניהוליים יישומיים בתחומי ניהול הכספים, החשבונאות והאסטרטגיה.
  • טיפוח המשאב האנושי באופן שיסייע למנהל או לבעל העסק לשפר את הביצועים העסקיים של הפעילות שבתחום אחריותם בסביבה התחרותית של ימינו.

יעוץ אישי:

פגישה עם יועץ כלכלי, שבמהלכה יערך אבחון לפעילות העסק שיציג הסטודנט כשכיר או עצמאי לפעילות קיימת או עתידית.

תכני הקורס:

  • תזרים מזומנים בנייה וניהול שוטף
  • תקציב כתוכנית עבודה שנתית ורב שנתית - סדהא יישומית לבניית תקציב לעסק כולל כלים לביצוע בקרת תקציב שוטפת.
  • תמחיר רווחיות ועקרונות כלכליים לקבלת החלטות. 
  • מבנה הדו"ח הכספי וניתוח דוחות כספיים, עקרונות בסיסיים במימון וניהול כספים, תזרים מזומנים.

היקף הלימודים: 5 מפגשים פרונטאליים בני 4 שעות אקדמיות כל אחד.

קהל יעד:

הקורס מתאים למנהלים עצמאיים למנהלים שכירים או ליזמים.